Podejmij wyzwanie #STOPcellulite i zgranij 50% zniżki na Walecznego Wygładziciela i Kofeinowego Twardziela!

#STOPcellulite

Podejmij wyzwanie #STOPcellulite i zgranij 50% zniżki na Walecznego Wygładziciela i Kofeinowego Twardziela!

Cellulit to Twoja największa zmora? Walczysz z nim nieustannie i nie możesz osiągnąć wymarzonego efektu? Dołącz do wyzwania!

Wrzesień to idealny czas na zmiany. Błogi czas wakacji przeminął, a Ty masz wrażenie że wszystko co dobre minęło wraz z nim. Nic bardziej mylnego! Nowy miesiąc, nowe wyzwania i cele! Daj sobie szansę. Skąd ja to znam, ciągłe przekładanie porannego biegania, za daleka droga na siłownie i bycie na diecie od poniedziałku. Postaw na systematyczność i konsekwencję swoich działań. Zaufaj wspólnej sile! Cellulit to konsekwencja nieprawidłowego trybu życia. Zła dieta, brak ruchu to główne przyczyny nieprawidłowego funkcjonowania organizmu, który buntuje się gromadząc podskórnie wodę i pozostawiając po sobie ślad w postaci „pomarańczowej” skórki.

Wyzwanie #STOPcellulite

Do grupy należy już ponad 900 fantastycznych dziewczyn, które chętnie wspierają się nawzajem i dzielą trikami pielęgnacyjnymi. Piękny wygląd to jedno ale pamiętajmy, również o zdrowiu, które jest niezmiernie istotne!

Dołącz do grupy już dziś. Podejmij wyzwanie #STOPcellulite i działaj:

  • trzy razy w tygodniu wykonuj peeling BodyBoom, który w skuteczny sposób usunie martwy naskórek i przygotuje skórę na kolejną dawkę pielęgnacji. Dzięki zawartości kofeiny pobudzi komórki do działania i sprawi, że krążenie znacznie przyspieszy. Redukcja tkanki tłuszczowej? Zmniejszenie widoczności cellulitu? Gładka i aksamitna skóra? Tak! Działaj i podziwiaj rezultaty swojej pracy!
  • każdego wieczora smaruj skórę mając na uwadze miejsca, w których zauważasz cellulit czy rozstępy. Działaj z Walecznym Wygładzicielem lub Kofeinowym Twardzielem. Wybierz jednego z nich i stosuj regularnie! To klucz do pięknej skóry, którą możesz uzyskać dzięki konsekwencji i systematyczności.
  • dziel się rezultatami swoich działań. Pamiętaj, że w grupie siła! Będę Was wspierał i motywował i na pewno przygotuję nie jedną niespodziankę dla najbardziej wytrwałych uczestniczek wyzwania! Do tych z Was, które dołączą do wyzwania już na wstępie dostaniecie 50% zniżki na Walecznego Wygładziciela i Kofeinowego Twardziela.

To co? Działamy?

Dołącz już dziś!

 

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem