Zagłosuj na Czarującą Damę w plebiscycie Glamour!

głosowanie na glinkę w plebiscycie Glamour

Zagłosuj na Czarującą Damę w plebiscycie Glamour!

Cześć dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy! Niebieska glinka Czarująca Dama została nominowana w konkursie magazynu Glamour: Glammies 2017 w kategorii NAJLEPSZY KOSMETYK SPA! WOW! Jednak teraz wszystko zależy od Was! Pomóżcie jej zdobyć tytuł kosmetyku roku!

Jeśli uwielbiacie niebieską glinkę i doceniacie jej cudowne działanie, to teraz macie okazję pomóc jej tak, jak ona pomaga Wam! Plebiscyt Glammies po raz trzeci zestawia 200 najlepszych produktów spośród kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała oraz włosów i zapachów. Jednak to od Was zależy które z nich okażą się NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH!

Wystarczy, że skorzystacie z linku:
http://www.glamour.pl/glammies/najlepszy-kosmetyk-spa-1, a następnie klikniecie w “Zagłosuj” obok Niebieskiej Glinki, połączycie się ze swoim kontem na Facebooku (spokojnie, nic nie zostanie opublikowane na Waszym profilu bez Waszej zgody!) i gotowe!

Każdego dnia możecie oddać aż 5 głosów! Zajmie Wam to maksymalnie minutę, a dla Czarującej Damy każde kliknięcie ma ogromne znaczenie!  Głosowanie trwa do 23. lutego.  

Dziewczyny muszą trzymać się razem!

Do dzieła!

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem