Zagłosuj na Magiczny Węgiel i odbierz rabat!

głosowanie na magiczny węgiel w plebiscycie stylowy kosmetyk

Zagłosuj na Magiczny Węgiel i odbierz rabat!

Kochane! To już kolejny konkurs, w którym będę potrzebował Waszego wsparcia! Wiem, że mogę na Was liczyć, dlatego nie mam wątpliwości, że i tym razem uda nam się zawalczyć o wygraną!

Tym razem do tytułu Stylowego Kosmetyku 2017 roku został nominowany mój kumpel - Magiczny Węgiel. Wcale się nie dziwię - w końcu posiada naprawdę wyjątkowe właściwości. Nie tylko doskonale wygładza, nawilża i odżywia ciało, ale również skutecznie usuwa toksyny, ma działanie antybakteryjne i pomaga w walce z niedoskonałościami skóry! A do tego tak pięknie pachnie! Prawda, że jak nikt inny zasługuje na wygraną?:) Oczywiście w zamian za Wasze wsparcie, przygotowałem dla Was niespodziankę - rabat na zakupy w moim sklepie www.bodyboom.pl Co należy zrobić aby go odebrać? To bardzo proste!

1. Wejdź na stronę głosowania: Stylowy kosmetyk - głosowanie.

2. Oddaj swój głos na Magiczny Węgiel i koniecznie uzasadnij swój wybór.

3. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link potwierdzający udział w głosowaniu - kliknij, zrób screen ekranu z podziękowaniem za oddanie głosu i wyślij go na hello@bodyboom.pl.

Otrzymasz swój indywidualny kod rabatowy, który będziesz mogła wykorzystać na szalone zakupy! Głosowanie trwa jeszcze dokładnie dokładnie przez tydzień, czyli do 22 marca! Zatem, mogę liczyć na Wasze wsparcie? :)

10-zalet-jogi
pielegnacja_skory_latem