O mnie

Dlaczego będę Twoją miłością?

Dzięki mnie będziesz piękniejsza

Sprawię, że Twoja skóra będzie gładka, nawilżona i seksowna jak nigdy wcześniej - wypróbuj mnie, a już nigdy nie pomyślisz o innym...

Zwalczę cellulit
i rozstępy

Ciesz się pięknym ciałem i zapomnij na zawsze o twardej skórze, cellulicie, rozstępach, zmianach skórnych - efekty już po 4 tygodniach.

Jestem szalenie wydajny

Dzięki unikalnej, sypkiej konsystencji będę z Tobą do 5 razy dłużej niż każdy inny peeling. Ważę 200g, co pozwoli nawet na 20 wspólnych spotkań.

Jestem najlepszym polskim chłopakiem

Zostałem stworzony w całości w Polsce, jednak składam się z najlepszych produktów sprowadzonych specjalnie dla Ciebie z najdalszych zakątków świata.

Mam cudowny
zapach i kolor

Po naszych wspólnych kąpielach Twoja skóra zachowa fantastyczny, kawowy zapach i atrakcyjny kolor jeszcze przez długie godziny.

Nie ubrudzę Twojej łazienki

Lubię nabrudzić, ale składniki z których mnie stworzono zostały wybrane tak, abyś łatwo i szybko mogła zatrzeć ślady naszych wspólnych zabaw.

Pomogę Ci w odchudzaniu

Zawarta we mnie kofeina pozwoli Ci w łatwy sposób pozbyć się zbędnych fałdek i niedoskonałości sylwetki. Twoje ciało będzie BOOMbowe.

Kocham wszystkie zwierzęta

Jestem czułym gościem i nie pozwolę na testowanie kosmetyków na zwierzętach. Zostałem sprawdzony na wielu pięknych kobiecych ciałach.

Powstałem z najlepszych składników

Wybrałem dla Ciebie

28,00 zł

Matujaco -Detoksykujacy Krem Lojalny Wybawca

dzień/noc cera mieszana i tłusta
28,00 zł
22,00 zł
15,00 zł