Konkursy

Lubisz wygrywać? To tak jak ja :) Od teraz możesz zyskać ze mną nie tylko BOOMbowe ciało, ale też BOOMbowe nagrody! Zróbmy sobie razem selfie, wrzuć je na swojego Instagrama, otaguj @bodyboom_official oraz #kisskissboomboom i niech dzieje się magia!

Pamiętaj, że będę mógł zobaczyć zdjęcia tylko z profili ustawionych jako publiczne! Sprawdzaj regularnie moje konto na Instagramie - w każdy poniedziałek zaproszę jedną z Was na randkę, wysyłając do Ciebie jednego z moich kolegów, lub wybierając się na nią osobiście!

xoxo
Twój BodyBoom

Jestem czułym gościem i dbam nie tylko o piękno kobiecych ciał, ale także o zwierzaki (dlatego właśnie nie jestem na nich testowany). Ostatnio postanowiłem jeszcze bardziej się o nie zatroszczyć - nawiązałem współpracę z Fundacją Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!, by moje wsparcie trafiło w odpowiednie łapki.

Za cel obrałem sobie wsparcie zwierząt przebywających w Schronisku w Korabiewicach, które jest częścią Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!

Przede mną wielkie wyzwanie, ale liczę, że mi pomożesz i razem uszczęśliwimy podopiecznych schroniska!

Przekaże 5% przychodu ze sprzedaży produktów w sklepie internetowym BodyBoom na rzecz schroniska. Robiąc we wrześniu zakupy w moim sklepie uszczęśliwiasz nie tylko siebie, ale też podopiecznych fundacji!

Pomagając sobie, pomagasz INNYM! Bądź BOOMbowa - nakarm zwierzaki!

xoxo
Twój BodyBoom